Konkurs recytatorski „Wiosna w poezji dziecięcej”

W dniach: 26 marca i 13 kwietnia 2018 r. nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursowych zmaganiach recytatorskich o tematyce „Wiosna w poezji dziecięcej”.

Najpierw odbyły się eliminacje wewnątrzprzedszkolne. Zwycięska trójka: Laura Dz., Wojciech K. i Zofia K., reprezentowała nasze przedszkole w finale konkursu zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. św. Jana de La Salle w Częstochowie. Finał odbył się w dniu 13 kwietnia 2018 r. Zofia K. zdobyła w konkursie III miejsce, z czego jako społeczność przedszkola bardzo się cieszymy…

Wszystkim dzieciom, które uczestniczyły w konkursie (zarówno w eliminacjach, jak i w finale) gratulujemy, a ich Rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu do występu.

Data dodania: 13.04.2018 przez adminstrator