Cała Polska czyta dzieciom

Dnia 10 kwietnia 2018r.grupa starszaków uczestniczyła w kolejnym Bajkowym Spotkaniu w ramach cyklu „Cała Polska czyta dzieciom” w Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Częstochowie. Gościem tego spotkania był p. Mikołaj „Mikser”.

To młody artysta z Częstochowy zajmujący się Freestylem czyli wymyślaniem rymów na poczekaniu. Raper przeczytał dzieciom bajkę Mariusza Kozubka pt. ”Bajka o smoku Kubie”. Była to ciekawa i pouczająca bajka, że smoki nie muszą być zawsze przedstawiane jako straszne i groźne, ale mogą być dobrymi, wesołymi i kulturalnymi bohaterami książek. Gość zaprezentował również swój raperski talent. Dzieci świetnie bawiły się w rytmie hip – hopu.

Na zakończenie spotkania starszaki miały okazję zrobić sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcie z p. Mikołajem „Mikserem”.

Data dodania: 10.04.2018 przez adminstrator