„Kolorowy Bal Karnawałowy” – średniaki

W dniu 8 lutego 2018 roku, tradycyjnie w tłusty czwartek, odbyły się w naszym przedszkolu grupowe bale karnawałowe. Jednym z nich był „Kolorowy Bal Karnawałowy” w grupie „Średniaków”, czyli Promyczków…

Uczestnicy zabawy karnawałowej najpierw zaprezentowali swoje piękne kostiumy, aby można było odgadnąć za kogo się przebrali (m.in.: była Pani Wiosna, Elza, Czerwony Kapturek, Fioletowa Księżniczka, Motylek, Poppy, Myszka, Piłkarz ‘Lewandowski’, Tygrysek, Miś, Wojownik Ninja, Policjanci, Strażacy, Zorro)… A potem bawili się wesoło przy tanecznej muzyce w ślicznie i kolorowo udekorowanej sali. Jak również posilali się z apetytem przy balowym stole (w menu były też tradycyjne pączki). Niemałą atrakcją zabawy były konkursy zręcznościowe oraz wybory Króla i Królowej balu…

Dziękujemy wszystkim Osobom za wspólną karnawałową zabawę, a Rodzicom dziękujemy za przygotowanie dla Dzieci strojów balowych…

Data dodania: 8.02.2018 przez adminstrator