Warsztaty Bożonarodzeniowe średniaki – zajęcia otwarte dla rodziców

W czwartek 07 grudnia 2017 r. Dzieci uczęszczające do naszego Przedszkola brały udział w ciekawych warsztatach plastycznych, które przeprowadziła Mama Iwa Z. jednego z naszych starszaków. Grupa średniaków uczestniczyła w zajęciach.

Dzieci – wspólnie z Rodzicami wykonały następujące prace: wycinały i malowały tekturowe gwiazdy – „pierniczki” na choinkę; namaczały wełnę, aby zrobić z niej bombki na choineczkę z filcu. Ponadto Rodzice wykonali finezyjne aniołki z waty…

Dodać należy, że niniejsze prace dzieci zabiorą do swoich domów, gdzie zapewne staną się ozdobą dziecięcych pokojów na Święta. A wszystkim przybyłym Rodzicom serdecznie dziękujemy za udział w plastycznych zajęciach otwartych!

Data dodania: 7.12.2017 przez adminstrator