Uroczystość Świętego Mikołaja w przedszkolu

W dniu 6 grudnia 2017 r. wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na św. Mikołaja. Nie zawiodły się, gdyż przybył ze swoim pomocnikiem Aniołkiem i wielkimi workami prezentów: zabawek, gier i pomocy dydaktycznych dla każdej z grup. Nie zapomniał o maleńkiej słodkości dla każdego dziecka. Przede wszystkim przypomniał dzieciom ( bo On w niebie wszystko wie ), że pierwszym wśród wszystkich podarków, które dzieci otrzymały w przedszkolu, był spektakl „Najpiękniejszy prezent”, uczący dzieci, co w życiu naprawdę jest najwartościowszym prezentem. Przedszkolaki w ramach podziękowań zaśpiewały piękne, okolicznościowe piosenki. Przed pożegnaniem ze św. Mikołajem wszystkie zgodnie przyrzekły, że będą się starały być zawsze takimi, jakim jest dobry, święty Mikołaj.

Data dodania: 6.12.2017 przez adminstrator