Jesienny Rodzinny Rajd Zuchowy

Dzieci wędrując pod opieką dorosłych , podziwiały piękno jurajskiego lasu i jego tajemnice. Wspięły się na ostańcowe wzgórze Biakło (czasem zwane też Brodło), zwane popularnie „małym Giewontem”. A także zajrzały do krasowej Jaskini Olsztyńskiej… Wzięły ponadto udział w zabawach: pląsikach zuchowych, zgadywankach tematycznych, szukaniu słodkiego skarbu, ukrytego właśnie w jaskini. Po wędrówce wszyscy uczestnicy rajdu delektowali się kiełbaskami pieczonymi nad prawdziwym ogniskiem w „Świętej Puszczy” (Centrum Duchowości Archidiecezji Częstochowskiej)… Trzeba dodać, że pogoda była przepiękna i uprzyjemniała wędrowanie.

Dziękujemy wszystkim za udział we wspólnym rajdzie, a także za wspaniałą zabawę. W sposób szczególny dziękujemy Rodzicom i Druhowi, i zapraszamy wszystkich na kolejne wędrowanie wiosną…

Data dodania: 30.09.2017 przez adminstrator