Szanowni Rodzice

W związku z licznymi telefonami dotyczącymi prośby przekazywania na pocztę e-mail materiałów edukacyjnych do zdalnego nauczania, informuję, że od 30.03.2020 r. w każdy dzień roboczy, na indywidualne konto mailowe podane w karcie zgłoszenia dziecka do przedszkola, nauczycielki będą przesyłały propozycje zabaw i zajęć do wykorzystania podczas pobytu dziecka w domu.

Dyrekcja i grono pedagogiczne w oczekiwaniu na powrót dzieci do przedszkola, życzą bezpiecznego, radosnego i aktywnego pobytu w domu.

INFORMACJE

Rodzice, którzy chcą zabrać książki swoich dzieci, mogą to uczynić we wtorek 31.03.2020 r i środę 01.04.2020 r. w godzinach od 10:00 do 12:00.

Drodzy Rodzice

W związku z zamknięciem przedszkola spowodowanego rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w wyniku zagrożenia zarażeniem wirusem COVID 19, spędzają Państwo czas ze swoimi dziećmi w domu.

Aby zapewnić im ciekawe formy aktywności w zabawie i zajęciach, a przede wszystkim umożliwić realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego, proponujemy Wam skorzystanie z naszej oferty edukacyjnej. Na każdy dzień nieobecności w przedszkolu, nauczycielki przygotowują dla Państwa dzieci propozycje zajęć i zabaw.

Każda grupa umieszcza w swoim folderze materiały edukacyjne. Zachęcamy do korzystania z nich.

Wszystkim dzieciom ich rodzicom i bliskim życzymy zdrowia, bezpieczeństwa, przede wszystkim Błogosławieństwa i opieki Bożej, oraz zachęcamy do wspólnej modlitwy w tej intencji.

ZDALNE ZADANIA DLA GRUP: