Piątek 31.05.2019 r. – Dzień dziecka – bajka „Czerwony Kapturek”

W piątek 31.05.2019 r. w przedszkolu świętowaliśmy dzień dziecka.

Tym razem rodzice z grupy maluszków zrobili dzieciom niespodziankę przedstawiając bajeczkę o Czerwonym Kapturku.

I tak mamusia Marysi i Mikołaja M. była czerwonym kapturkiem, natomiast tatuś – wilkiem;mamusia Tymka Z. – babcią; mamusia Emilki Z. – mamusią czerwonego kapturka; mamusia Feliksa i Maksa P. – narratorem, a ich tatuś – leśniczym.

Bajka w wykonaniu rodziców była piękna; wszyscy z zachwytem ją oglądaliśmy.

Dziękujemy rodzicom za piękny występ, gratulujemy talentów i pomysłów i … prosimy o jeszcze. Po południu dzieci świętowały swoje święto na placu zabaw, uczestnicząc w zabawach dla nich przygotowanych. Pogoda jak zawsze nam dopisywała.

Data dodania: 1.06.2019 przez adminstrator