Sobota 25 maja 2019 r. – Dzień Rodziny – Przeprośna Górka Częstochowa

„Dziś Święto naszych Mamuś i Tatusiów, piękny to czas.
Niech więc zabrzmi radość pośród nas.
Niech nucą ptaszki pośród drzew,
Dla Ciebie Tato i moja Mamo!
Dla Was jest ten miłości żar.
I słodkich uczuć szczęścia dar,
To dla Was dziś kwitnie piękny róży kwiat,
Żyjcie nam długo, sto lat!”

W sobotę 25.05.2019 r. świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty  – Dzień Rodziny.

Spotkaliśmy się na Przeprośnej Górce. Rozpoczęliśmy Mszą św. w intencji rodzin naszego przedszkola, celebrowanej przez Ks. Bpa Antoniego Długosza. Po czym w następnej części naszego świętowania, inicjatywę przejęły dzieci. Każda z grup przedstawiła swój program – recytacje, śpiewy, tańce, plastyczne podarunki wykonane przez dzieci pod kierunkiem nauczycieli. Pod kierunkiem p. Darka zaprezentowały piękne układy taneczne, zapraszając do wspólnej zabawy rodziców. Nasz druh p. Przemek czuwał nad organizacją zabaw ruchowo – sprawnościowych, zabaw harcerskich i oczywiście nie mogło zabraknąć prawdziwego harcerskiego ogniska i pieczenia pysznych kiełbasek. Wielkim powodzeniem cieszyły się zabawy zwierzątkami „balonowymi” oraz malowanie „tatuaży” (przeznaczonymi do tego zmywalnymi farbkami ) zorganizowane przez mamusie Gabrysi B. i Oliwiera M. Całe spotkanie było pięknym wspólnym podziękowaniem za miłość i dobroć rodziców.

Data dodania: 25.05.2019 przez adminstrator