Wiosenne wierszowanie

W środę 17 kwietnia w naszym przedszkolu uczciliśmy nadejście wiosny „Wiosennym wierszowaniem”.  Pani Olga z tej okazji zorganizowała wewnątrzprzedszkolny konkurs recytatorski. Z każdej grupy zostało wybranych 5 reprezentanów. Konkurs odbył się w sali grupy II gdzie została wykonana piękna dekoracja. Usłyszeliśmy piękne wiersze o tematyce wiosennej – najpiękniejszej porze roku, o budzącej się do życia przyrodzie: drzewach, kwiatach, roślinach, a także … zwierzątkach budzących się z zimowego snu i cieszących się pierwszymi, ciepłymi promieniami słońca. Dzieci ubrane „wiosennie” były przejęte swoimi  recytacjami, bo przecież  występowały przed „swoimi” – koleżankami i kolegami z grup, a to jest „publiczność” najbardziej wymagająca i krytyczna!  Po zakończeniu konkursu siostra dyrektor ogłosiła wyniki i dla każdego uczestnika wręczona została niespodziana.

Data dodania: 17.04.2019 przez adminstrator