Dzień Mamy i Taty – maluchy

Czwartek 24 maja 2018 r. w naszym przedszkolu grupa maluchów świętowała Dzień Mamy i Taty. Do przedszkola przybyli niezwykli goście – rodzice, dla których dzieci przygotowały płynące prosto z serca życzenia. Siostra Dyrektor powitała zebranych gości i złożyła im serdeczne życzenia oraz zaprosiła na przygotowany program artystyczny.

Dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne. Na twarzach rodziców można było zauważyć tylko jedno: wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Dzieci wyraziły w ten sposób miłość i wdzięczność oraz autorytet jakim obdarzają swoją mamę i tatę. Po zakończonym programie artystycznym maluszki wręczyły swoim rodzicom piękne kwiaty wykonane oczywiście samodzielnie co daje rodzicom największą radość. Panie nauczycielki zaprosiły gości na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna. Przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

Data dodania: 24.05.2018 przez adminstrator