„Wiosenny pokaz mody”

W środę 21.03.2018r. z okazji zbliżającej się wielkimi krokami wiosny w przedszkolu po raz pierwszy odbył się „Wiosenny pokaz mody”. Dzieci bez problemu wiedziały, że 21 marca to pierwszy dzień wiosny i z łatwością wymieniały oznaki wiosny i powracające do nas z ciepłych krajów ptaki, kwitnące, piękne krokusy ( przed budynkiem przedszkola ). W pokazie uczestniczyły wszystkie grupy. Wybór strojów był dowolny musiało być kolorowo i tematycznie związane z wiosną. Dzieci miały przepiękne stroje. Dziewczynki prezentowały kapeluszowe z kolorowymi kwiatami, suknie i kosze pełne kwiatów. Chłopcy natomiast z radością prezentowali swoje czapki i okulary przeciwsłoneczne. Dzieci wykazały się ogromną odwagą wychodząc na wybieg przy pełnej widowni. Każdy model i modelka byli nagradzani ogromnymi brawami. Przy prezentacji strojów towarzyszyła im wesoła muzyka do której chętnie tańczyły. Był to bardzo miły dzień. Przywitaliśmy wiosnę z uśmiechem na twarzy. Wszystkie dzieci bawiły się świetnie.

Data dodania: 21.03.2018 przez adminstrator