JASEŁKA u maluszków

Jak co roku w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W najmłodszej grupie maluszków uroczystość odbyła się 18 stycznia 2018 roku.

W tym dniu dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane Babcie i Dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny. Były to jasełka, przepiękne widowisko o Bożym Narodzeniu. Każde dziecko odgrywało ważną rolę. Wspólnie zaśpiewały polskie kolędy. Niejednej Babci i Dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełny uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po pięknym przestawieniu dzieci miały jeszcze jedną niespodziankę. Najpiękniej jak tylko mogły zaśpiewały piosenkę pt: „Babcia i Dziadek”.

Po części oficjalnej niecodzienni Goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane ramki ze zdjęciem. Dziękujemy !!!

Data dodania: 18.01.2018 przez adminstrator