Teatr „EDEN” z Wieliczki – spektakl „Najpiękniejszy Prezent”

W dniu 4 grudnia 2017 roku do naszego przedszkola przybył po raz kolejny Teatr Ewangelizacyjny „Eden” z Wieliczki.

Tym razem przedstawił spektakl pt.: „Najpiękniejszy prezent”. Jest to historia o zapracowanym ojcu i synu, tęskniącym za nim. W dzień Wigilii Bożego Narodzenia ojciec przyjął kolejne zlecenie i tym samym nie  mógł być w domu. W zamian zaproponował chłopcu prezent, jaki tylko sobie wymarzy. Jednak syn bardzo chciał spędzić ten czas wspólnie z rodziną. Dzięki pomocy Anioła udało mu się przekonać tatę. Spędzili razem cudowne święta. Ojciec zrozumiał, że miłość i rodzina są ważniejsze niż pieniądze…

Doskonała gra aktorska, ich dobry kontakt z dziecięcą widownią oraz poczucie humoru, oryginalna oprawa muzyczna przedstawienia i cztero planowa scenografia pozostawiły w widzach niezatarte wspomnienie. Dzieci ponadto były zaproszone do dialogu z bohaterami, wychodziły „na scenę” i tak brały udział w tym interaktywnym przedsięwzięciu.

Mili Artyści, dziękujemy za piękny spektakl przedświąteczny, a dzieci już dziś zapraszają Was do naszego przedszkola na kolejne spotkanie z teatrem…

Data dodania: 4.12.2017 przez adminstrator