Koncert pt. „Pod boki i z przytupem…

Także i tym razem dzieci nie mogły doczekać się koncertu i chętnie jak zwykle podejmowały muzyczną zabawę z Gośćmi: bardzo dobrze wystukiwały takt poloneza, czym wzbudziły zachwyt Pani prowadzącej koncert. Goście prezentowali instrumenty muzyczne, na których grali (były to klarnet i fagot), a prawdziwą niespodzianką był piękny śpiew jednej z artystek. Dzieci później chętnie i trafnie odpowiadały na zadawane pytania, dotyczące tekstu pieśni, co nie było wcale proste. Artyści przedstawili słuchaczom takie narodowe i ludowe utwory, jak: oberek, polonez czy kujawiak. Na zakończenie koncertu wszyscy wstali i – stojąc na baczność – zaśpiewali Hymn Polski.

Nasze kochane Przedszkolaki zawsze chętnie uczestniczą w takich muzycznych wydarzeniach…

Data dodania: 20.11.2017 przez adminstrator