Teatr „METANOIA” z Krakowa – „Muzyczna opowieść o piratach”

Dnia 10.10.2017 r. w naszym przedszkolu zagościł teatr “Menatoia” z Krakowa. Przedstawił spektakl pt.: “Muzyczna opowieść o piratach i morzu”. Dzieci z zaciekawieniem uczestniczyły w spektaklu. Rzadko mają kontakt z morskimi opowieściami o piratach i ich pełnym przygód życiu. Dowiedziały się kto to jest pirat. Niewątpliwie to osoba bardzo odważna, dzielna, nie bojąca się wysokich fal i wzburzonego morza; ale to także postać o nie zawsze dobrych zamiarach i czynach. Piraci z naszej opowieści byli jednak zuchami o dobrym sercu o których nasi aktorzy śpiewali nawet bardzo ładne piosenki. Nie zabrakło „pirackich” tańców, w które dzieci bardzo chętnie się włączyły. Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały występ, który bardzo im się podobał.

Data dodania: 10.10.2017 przez adminstrator